Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Produs nou
36 Articol buc
Atenție: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| NEDETO | |
| CHILOȚI MENSTRUALI PENTRU FEMEI | |
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA ȘOLDURILOR (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
✅ 140 lei pe bucată |
|
✅ livrare gratuitălivrare de la 0 |
✅ livrare a doua zi |
✅ 30 de zile pentru returnare gratuită |
✅ 99% clienți mulțumiți |
✅ peste 150.000 de produse în stoc și la prețuri excelente |
|
✅ preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 420 lei Reducerile se calculează din prețul inițial. Transportul gratuit se aplică după deducerea codurilor de reducere. Doriți să nu mai pierdeți nicio reducere? Abonați-vă la newsletter-ul de la sfârșitul paginii. |

| Model | are 160 cm, cântărește 47 kg și poartă mărimea S |
|---|---|
| Material | tricot de bumbac |
| Strat interior de contact | tricot de bumbac |
| Culoarea stratului de contact | negru |
| Elastic | clasică |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | nu |
| Uscător | nu |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229854 |
Trei perechi practice de chiloți menstruali de la brandul ceh Nedeto sunt ideale pentru purtarea zilnică în timpul menstruației medii și puternice și, de asemenea, ca protecție de încredere pe timp de noapte.
Pachetul conține trei perechi de chiloți menstruali Nedeto cu diferite niveluri de absorbție:
Întotdeauna consultați tabelul de mărimi pentru fiecare brand și alegeți în funcție de acesta.Chiloții menstruali au diferite niveluri de absorbție – asigurați-vă că achiziționați cei potriviți.Unii funcționează doar ca o asigurare, alții sunt potriviți și pentru menstruația puternică (Cum să alegi chiloții menstruali).
Compoziție:
Fabricat în Turcia
Mai multe informații găsiți în articolul Cum să îngrijești chiloții menstruali.
Brandul ceh de lenjerie Nedeto oferă lenjerie de bumbac de calitate în culori neutre pentru bărbați și femei.Chiloții, boxerii și boxerii largi pentru femei oferă confort și sunt ideali nu doar pentru drumul zilnic la muncă, ci și pentru sport sau relaxare acasă.Materialul este bumbac de cea mai bună calitate cu elastan, care se adaptează perfect diferitelor tipuri de corp.Boxerii și chiloții de la brandul Nedeto au o croială mai strânsă, dar oferă în același timp suficientă libertate.
Oferta Nedeto include chiloți și sutiene pentru femei, boxeri și șosete pentru bărbați – și nou, de asemenea, chiloți menstruali absorbanți!Totul este fabricat în Turcia, unde proprietarii brandului călătoresc regulat pentru a supraveghea calitatea.Accentul este pus în special pe materiale plăcute și prelucrare impecabilă, astfel încât clienții să se poată bucura de lenjerie de lux la un preț excelent.
| Model | are 160 cm, cântărește 47 kg și poartă mărimea S |
|---|---|
| Material | tricot de bumbac |
| Strat interior de contact | tricot de bumbac |
| Culoarea stratului de contact | negru |
| Elastic | clasică |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | nu |
| Uscător | nu |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229854 |
415 oameni au cumpărat
Recenziile în alte limbi sunt traduse folosind traducătorul DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Nedeto
super preț / calitate
Republica Cehă
Chiloți Nedeto
Perfect, cumpărare repetată
Republica Cehă
Nedeto
foarte frumos să se uite la, material bun
Republica Cehă
Slipuri
Chiloții se potrivesc perfect, material frumos, voi cumpăra cu siguranță mai mult!
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Sportovní menstruační legíny jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc. Černá barva.
Krajkou zdobené menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Selectăm cu grijă produse pe care te poți baza
Pentru tine și pentru mediu
Posibilitate de returnare în 30 de zile
100 % produse în stoc