Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Produs nou
970 Articol buc
Atenție: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| PIETRO FILIPI | |
| CHILOȚI MENSTRUALI PENTRU FEMEI | |
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA ȘOLDURILOR (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ livrare gratuitălivrare de la 11 lei |
✅ livrare a doua zi |
✅ 30 de zile pentru returnare gratuită |
✅ 99% clienți mulțumiți |
✅ peste 150.000 de produse în stoc și la prețuri excelente |
✅ livrare gratuită de la 210 lei |
|
✅ preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 143 lei Reducerile se calculează din prețul inițial. Transportul gratuit se aplică după deducerea codurilor de reducere. Doriți să nu mai pierdeți nicio reducere? Abonați-vă la newsletter-ul de la sfârșitul paginii. |

| Model | are 175 cm, cântărește 61 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | nailon |
| Compoziție | 80 % nailon, 20 % elastan |
| Strat interior de contact | fibră sintetică |
| Culoarea stratului de contact | negru |
| Elastic | clasică |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător | nu |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473281227 |
Vă întrebați cum funcționează de fapt și dacă sunt cu adevărat de încredere?În articolul nostru de blog veți găsi o mulțime de motive pentru care costumele de baie menstruale sunt o alegere excelentă pentru distracția în apă și relaxarea la piscină sau pe plajă.Răspundem la întrebări frecvente și vă sfătuim cum să alegeți cele potrivite pentru dumneavoastră.
Iubiți apa și înotul?Nu vă limitați nici în timpul zilelor delicate!Costumele de baie menstruale Pietro Filipi vă oferă protecție de încredere, fie că mergeți la piscină, la ștrand sau la mare.Datorită stratului absorbant de încredere, vă veți simți confortabil și în siguranță chiar și în timpul distracției în apă.
Compoziție:
Brandul ceh Pietro Filipi este bine cunoscut și are o tradiție îndelungată.În trecut, puteți găsi la ei îmbrăcăminte formală pentru muncă și timp liber, iar acum brandul se concentrează în principal pe lenjerie pentru femei și bărbați moderni.Chiloții și costumele de baie menstruale sunt astfel o extindere naturală a sortimentului.Materialele plăcute și prelucrarea de calitate plasează costumele de baie menstruale Pietro Filipi alături de branduri renumite și cu siguranță nu vă vor dezamăgi.
Sfat:Îngrijirea costumelor de baie și chiloților menstruali nu este deloc complicată, dar dacă nu aveți experiență cu ele, s-ar putea să aveți diverse întrebări.De aceea, am redactat toate sfaturile noastre de întreținere într-un articol detaliat.
| Model | are 175 cm, cântărește 61 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | nailon |
| Compoziție | 80 % nailon, 20 % elastan |
| Strat interior de contact | fibră sintetică |
| Culoarea stratului de contact | negru |
| Elastic | clasică |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător | nu |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473281227 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky pro normální menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Jednodílné menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Jednodílné menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci, vhodné i při inkontinenci. Černá barva.
Jednodílné dívčí menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Spodní díl má černou barvu, horní je oboustranný - dvoubarevný.
Selectăm cu grijă produse pe care te poți baza
Pentru tine și pentru mediu
Posibilitate de returnare în 30 de zile
100 % produse în stoc