Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Produs nou
13 Articol buc
Atenție: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
|
✅ livrare gratuitălivrare de la 11 lei |
✅ livrare a doua zi |
✅ 30 de zile pentru returnare gratuită |
✅ 99% clienți mulțumiți |
✅ peste 150.000 de produse în stoc și la prețuri excelente |
✅ livrare gratuită de la 210 lei |
|
✅ preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 115 lei Reducerile se calculează din prețul inițial. Transportul gratuit se aplică după deducerea codurilor de reducere. Doriți să nu mai pierdeți nicio reducere? Abonați-vă la newsletter-ul de la sfârșitul paginii. |

| Model | are 160 cm, cântărește 47 kg și poartă mărimea S |
|---|---|
| Material | fibră artificială |
| Compoziție | 80 % poliamidă, 20 % Lycra XLife |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător | nu |
| Producător | Dedoles, s. r. o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk |
| EAN | 8585058716315 |
Prindeți-vă piesa jucăușă de la brandul Dedoles.
Brandul slovac Dedoles a fost fondat în 2011, iar numele Dedoles a rezultat din combinarea cuvintelor „dedo”, care pentru fondatorul brandului era un simbol al înțelepciunii, și „les”, în sensul principiilor universale valabile atât în natură, cât și în jungla afacerilor.De-a lungul existenței sale, brandul s-a extins nu doar în Cehia, ci și în alte țări din Europa, iar piesele sale vesele sunt purtate de femei, bărbați și copii.Pe lângă lenjeria intimă pentru mici și mari, Dedoles oferă și sutiene și șosete vesele iconice.
| Model | are 160 cm, cântărește 47 kg și poartă mărimea S |
|---|---|
| Material | fibră artificială |
| Compoziție | 80 % poliamidă, 20 % Lycra XLife |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | nu |
| Uscător | nu |
| Producător | Dedoles, s. r. o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk |
| EAN | 8585058716315 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Selectăm cu grijă produse pe care te poți baza
Pentru tine și pentru mediu
Posibilitate de returnare în 30 de zile
100 % produse în stoc