Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Produs nou
555 Articol buc
Atenție: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| NEDETO | ||
| BOXERI/CHILOȚI PENTRU BĂRBAȚI | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-74 | 32,5 |
| M | 75-79 | 34,5 |
| L | 80-84 | 36 |
| XL | 85-89 | 38 |
| XXL | 90-94 | 40,5 |
| 3XL | 95-99 | 42,5 |
| 4XL | 100-104 | 44,5 |
| 5XL | 105-109 | 46,5 |
| 6XL | 110-117 | 47,5 |
| 7XL | 118-126 | 49 |
| 8XL | 127-136 | 51 |
| 9XL | 137-146 | 53 |
| 10XL | 147-156 | 56 |
✅ 63 lei pe bucată |
|
✅ livrare gratuitălivrare de la 0 |
✅ livrare a doua zi |
✅ 30 de zile pentru returnare gratuită |
✅ 99% clienți mulțumiți |
✅ peste 150.000 de produse în stoc și la prețuri excelente |
|
✅ preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 315 lei Reducerile se calculează din prețul inițial. Transportul gratuit se aplică după deducerea codurilor de reducere. Doriți să nu mai pierdeți nicio reducere? Abonați-vă la newsletter-ul de la sfârșitul paginii. |

| Model | are 185 cm, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | țesută |
| Crac | mai lung |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | da |
| Uscător | nu |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473130679 |
| Model | are 185 cm, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | bumbac |
| Compoziție | 95 % bumbac, 5 % elastan |
| Elastic | țesută |
| Crac | mai lung |
| Spălare | 40°C |
| Călcare | da |
| Uscător | nu |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473130679 |
1 424 oameni au cumpărat
Recenziile în alte limbi sunt traduse folosind traducătorul DeepL.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
boxeri Nedeto
Am fost foarte surprins să aflu că și pentru noi, cu o greutate mai mare, pot cumpăra boxeri atât de decenți. Calitate TOP
Republica Cehă
Pantaloni scurți boxeri pentru bărbați 5PACK Nedeto oversized
Super
Republica Cehă
boxeri Nedeto
Sunt foarte mulțumit de calitate.
Slovacia
Pantaloni scurți boxeri pentru bărbați Nedeto (5NBX001)
Mare satisfacție material excelent
Slovacia
5PACK boxeri pentru bărbați Nedeto oversize negru
Pantaloni scurți boxeri bine ajustați
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Selectăm cu grijă produse pe care te poți baza
Pentru tine și pentru mediu
Posibilitate de returnare în 30 de zile
100 % produse în stoc