Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Produs nou
101 Articol buc
Atenție: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| STYX - BĂRBAȚI | ||
| BOXERI / CHILOȚI | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA TALIEI (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
✅ livrare gratuitălivrare de la 11 lei |
✅ livrare a doua zi |
✅ 30 de zile pentru returnare gratuită |
✅ 99% clienți mulțumiți |
✅ peste 150.000 de produse în stoc și la prețuri excelente |
✅ livrare gratuită de la 210 lei |
|
✅ preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 90 lei Reducerile se calculează din prețul inițial. Transportul gratuit se aplică după deducerea codurilor de reducere. Doriți să nu mai pierdeți nicio reducere? Abonați-vă la newsletter-ul de la sfârșitul paginii. |

| Model | are 185 cm, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | bumbac, modal |
| Compoziție | 47 % bumbac, 47 % modal, 6% elastan |
| Elastic | țesută |
| Crac | mai scurt |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător | nu |
| Fabricat în Cehia | da |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007880370 |
| Model | are 185 cm, cântărește 85 kg și poartă mărimea M |
|---|---|
| Material | bumbac, modal |
| Compoziție | 47 % bumbac, 47 % modal, 6% elastan |
| Elastic | țesută |
| Crac | mai scurt |
| Spălare | 30°C |
| Călcare | da |
| Uscător | nu |
| Fabricat în Cehia | da |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007880370 |
1 410 oameni au cumpărat
Recenziile în alte limbi sunt traduse folosind traducătorul DeepL.
| 5 |
|
19x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Nimic
Pentru:
Calitate
Preț
Republica Cehă
Material confortabil, plăcut. Aș prefera fără o astfel de inscripție distinctivă, nu am găsit așa ceva în oferta cu modal. Dar aceasta este doar o opinie subiectivă.
Republica Cehă
Pro:
Potrivire excelentă
Republica Cehă
Styx este o calitate dovedită. Cumpăr în mod regulat.
Republica Cehă
Boxeri
se potrivește perfect, material frumos
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Selectăm cu grijă produse pe care te poți baza
Pentru tine și pentru mediu
Posibilitate de returnare în 30 de zile
100 % produse în stoc