Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Produs nou
52 Articol buc
Atenție: ultima bucată în stoc!
Data disponibilității:
| STYX - FEMEI | ||
| BOXERI | ||
| MĂRIME | CIRCUMFERINȚA ȘOLDURILOR (CM) | STARE NEÎNTINSĂ (CM) |
|---|---|---|
| S | 65-82 | 30 |
| M | 73-88 | 32 |
| L | 81-94 | 34 |
| XL | 89-105 | 36 |
| XXL | 98-120 | 38 |
| 3XL | 106-135 | 40 |
✅ 66 lei pe bucată |
|
✅ livrare gratuitălivrare de la 11 lei |
✅ livrare a doua zi |
✅ 30 de zile pentru returnare gratuită |
✅ 99% clienți mulțumiți |
✅ peste 150.000 de produse în stoc și la prețuri excelente |
✅ livrare gratuită de la 210 lei |
|
✅ preț transparent Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile este 199 lei Reducerile se calculează din prețul inițial. Transportul gratuit se aplică după deducerea codurilor de reducere. Doriți să nu mai pierdeți nicio reducere? Abonați-vă la newsletter-ul de la sfârșitul paginii. |

| Model | are 175 cm, cântărește 51 kg și poartă mărimea S |
|---|---|
| Material | poliester |
| Compoziție | 100 % poliester |
| Elastic | clasică |
| Spălare | 30°C |
| Uscător | nu |
| Fabricat în Cehia | da |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473248916 |
| Model | are 175 cm, cântărește 51 kg și poartă mărimea S |
|---|---|
| Material | poliester |
| Compoziție | 100 % poliester |
| Elastic | clasică |
| Spălare | 30°C |
| Uscător | nu |
| Fabricat în Cehia | da |
| Importator | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producător | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473248916 |
77 oameni au cumpărat
Recenziile în alte limbi sunt traduse folosind traducătorul DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Cele mai utile
Cele mai noi
Cele mai vechi
Republica Cehă
Pantaloni scurți Styx
Am comandat pentru fiica mea și pentru mine și sunt încântat, frumos și confortabil, vor fi pentru dormitul de vară.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Selectăm cu grijă produse pe care te poți baza
Pentru tine și pentru mediu
Posibilitate de returnare în 30 de zile
100 % produse în stoc